Hi̇zmetleri̇mi̇z
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Hi̇zmetleri̇mi̇z
Verdiğimiz hizmetlere aşağıdan ulaşabilirsiniz
 Taahhüt İşleri

Taahhüt İşleri

Yapı taahhüt işlemleri nasıl yapılır? Bu çalışmaları gerçekleştirirken izlenecek yol nedir? Bu sorulara cevap aramadan önce inşaat taahhütü, inşaat taahhüt işletmeleri nedir? öğrenmeliyiz. Mülkiyeti başkalarına ait olacak bir yapının yapılmasını taahhüt ederek inşaat yapan işletmelere “İnşaat Taahhüt İşletmeleri” denir.

Kaba Yapı İşleri

Kaba Yapı İşleri

Kaba inşaat, denildiğinde kısaca tanımlamak gerekirse mevcut binanın yüzde kırkının bitirilmiş olması anlamına gelmektedir. Bir inşaatın yapılabilmesi için gereken prosedürlerin yapılmasının ardından, harita mühendislerinin belirlemiş olduğu noktalar baz alınarak temel kazısı yapılmaktadır.

İnce Yapı İşleri

İnce Yapı İşleri

Binalarda taşıyıcı sistemlerin imalatlarının bitirilmesinin ardından diğer adı ile harçlı imalatlar olarak da adlandırılan, duvar, zemin, döşemeler ve cephe kaplamaları tamiratlarının yapılması ve yenilenmesi isleri olarak adlandırılabilir

Müteahhitlik Hizmetleri

Müteahhitlik Hizmetleri

Türkiye’ de müteahhitlik hizmetleri denilince akla sadece bina yapmak geliyor. Aslında işin daha derin bir boyutu var. Müteahhitlik birçok alanın birleştiği ve çok kapsamlı bir iştir.

Gayrimenkul Geliştirme

Gayrimenkul Geliştirme

Gayrimenkul geliştirme, bir arsanın tasarım ve finansal fizibilite çalışmaları tamamlanarak proje haline getirilip, gerekli finansmanın sağlanması sonucunda ortaya çıkan bir yatırım türüdür. Türkiye’de gayrimenkul geliştirme ve yatırım süreçlerine bakıldığında, özellikle 2000 yılı sonrası bu gelişimin çok hızlı bir şekilde ilerlediği gözlenmektedir.

Projelendirme Hizmetleri

Projelendirme Hizmetleri

Yüksek Teknik olarak; metaj, hesaplama, proje ve devreye alma hizmetlerini profesyonel ekibi ile gerçekleştirmektedir.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın